HemOm SGFAktuelltFortbildningKunskapsbankSektionerArbetsgrupperLokalavdelningarInternationelltGrundläggningsdagenKontaktSök
Arbetsgrupper
Bergkurser
Geoinformation och redovisning
Fortbildning
Fält
Nyheter
Medlemmar
Instruktionsfilmer
GD
Utbildning Grundvatten
Laboratorie
Markvibration
NGM2024
Risk
SGF standarder
Stranderosion
Webbinarier Berg


Medlemmar


Ordförande Thomas Andrén
GEOFOUND SCANDINAVIA AB
Huddinge

Tfn: 08 410 616 01
Mobil: 073 375 95 30
E-post: thomas@geofound.se
Ledamot Pia Lins
Trafikverket
Sundbyberg

E-post: pia.lins@trafikverket.se
Ledamot Mattias Andersson
SGI
Linköping

E-post : mattias.andersson@swedgeo.se
Ledamot Mats Svensson
Tyréns AB
Helsingborg

E-post: mats.svensson@tyrens.se 
Ledamot Kenneth Andersson
Tyréns AB
Gävle

E-post: kenneth.andersson@tyrens.se
Ledamot 


Anders Torefeldt
AFRY
Stockholm

E-post: anders.torefeldt@afry.com


Uppdaterat 2022-01-18
Utskriftsvänlig sida
Provided by Webforum